Yamaha Tricker
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Yamaha Tricker 2006
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 19 HP |
|---|---|
| Şanzıman | Zincir |
| Silindirler | 1 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Soğutma | Hava |
| Hacim | 249 ccm |
Boyutlar ve ağırlıklar
| Aks mesafesi | 1330 mm |
|---|---|
| Koltuk yüksekliği | 790 mm |
| Kuru Ağırlık | 118 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 6 l |
| Lisansa uygunluk | A2 |
SSS Yamaha Tricker
- YamahaTricker modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- YamahaTricker modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2007 üretim yılı, 148.480 TRY ortalama fiyatı ve 17.680 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Yamaha Tricker mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Yamaha Tricker modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Enduro motorcycle motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği az. Yamaha Tricker motorsikletten piyasada çok az sayıda var.
- Yamaha Tricker modelinin ikinci elinin fiyatı ne kadar sabittir? Fiyat eğilimi ne olacak?
- 2006, Üretim yılına bakıldığında Yamaha Tricker modelinin fiyat istikrarı diğer Enduro motorcycle motorsikletlere kıyasla çok zayıftı. Fiyat eğilimi yılda %-11 oldu, İkinci yılda %+5 ve İkinci yılda %-5.
- Yamaha Tricker ne kadar popüler?
- Piyasada Yamaha Tricker modeli için zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.




























